Hej :) Dzisiaj chcę podzielić się swoimi opiniami na temat kilku korektorów pod oczy, znajdujących się w mojej kosmetyczce...Są to produkty z dwóch półek cenowych (niskiej i średniej ) ,nie posiadam jeszcze z tej wysokiej ;)
Jest to blog poświęcony tematyce makijażu, oraz wszystkim ,co z nim związane :)