Przejdź do głównej zawartości

Sposoby na powiększenie ust kosmetykami


                 JAK OPTYCZNIE POWIĘKSZYĆ SWOJE USTA ...

 Jest na to wiele sposobów , na pewno niektóre z nich są wam dobrze znane na co dzień .Ja chciałabym ,przedstawić wam dzisiaj wszystkie o których sama się dowiedziałam..być może jest jeszcze jakiś sposób o którym nie wiem :) 

A oto lista trików ,które mogą dość mocno zmienić wygląd waszych ust.
Zapraszam do miłego czytania.

Sposób nr 1 - BŁYSZCZYK-Jest to bardzo powszechny i chyba znany przez wszystkich sposób , czyli nałożenie błyszczyka na nasze usta . Błysk spowoduje uwypuklenie ust, przez co wydadzą się one pełniejsze . Dodatkowo błyszczyk zawsze wygląda dziewczęco i delikatnie, oraz pasuje na każdą okazję ...

Sposób nr.2 -KONTURÓWKA-który również należy do bardzo powszechnych. A mianowicie, chodzi o obrysowanie ust konturówką w ciemniejszym kolorze od naszych ust . I tutaj oczywiście możemy delikatnie wyjechać poza kontur naszych ust . Następnie, warto pamiętać, aby ten kontur troszeczkę rozetrzeć, co dodatkowo powiększy usta, oraz będzie wyglądało naturalniej.

Sposób nr.3 - ROZŚWIETLACZ -dobrze użyty daje bardzo fajny efekt .Ma trochę podobne funkcje do błyszczyka ,ponieważ również jego zadaniem jest odbicie światła.Tyle tylko, że nie nakładamy go na całość ust, a jedynie troszeczkę wklepujemy na łuk kupidyna .

Sposób nr.4 -BRONZER-to jest trik, o którym pewnie część z was jeszcze nie słyszała .Chodzi o to, aby nie nakładać go w żadnym wypadku na usta, a jedynie lekko pod dolna wargą (można jeszcze delikatnie nad górną , omijając łuk kupidyna ). Następnie starannie go rozblendować. W przypadku, jeśli nie posiadacie bronzera możecie oczywiście użyć jakiegoś brązu z palety cieni do oczu .  Taka aplikacja bronzera ,stworzy cień ,przez co usta wydadzą się wydatniejsze ...

Oczywiście ,najlepszy efekt uzyskamy po zastosowaniu wszystkich tych trików  jednocześnie , ale to zależy już od was ,jak dużą chcecie zmianę . :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Paleta Zoeva ,,blanc fusion''

Cześć :)           Po prawie dwu-miesięcznym użytku...myślę, że mogę coś powiedzieć, na temat palety Zoeva ,,Blanc fusion''.  

FIXING SPRAY - GOLDEN ROSE

Cześć ;)    Jakiś czas temu, zamówiłam mgiełkę z firmy Golden Rose i jest to mój pierwszy tego typu kosmetyk . A, że lubię próbować nowych rzeczy to nie mogłam doczekać się, jaki efekt będzie po zastosowaniu jej na skończony makijaż :)

Moje korektory pod oczy ;)

Hej :)     Dzisiaj chcę podzielić się swoimi opiniami na temat kilku korektorów pod oczy, znajdujących się w mojej kosmetyczce...Są to produkty z dwóch półek cenowych (niskiej i średniej ) ,nie posiadam jeszcze z tej wysokiej ;)