JAK OPTYCZNIE POWIĘKSZYĆ SWOJE USTA ...
Jest na to wiele sposobów , na pewno niektóre z nich są wam dobrze znane na co dzień .Ja chciałabym ,przedstawić wam dzisiaj wszystkie o których sama się dowiedziałam..być może jest jeszcze jakiś sposób o którym nie wiem :) A oto lista trików ,które mogą dość mocno zmienić wygląd waszych ust.
Zapraszam do miłego czytania.
Sposób nr 1 - BŁYSZCZYK-Jest to bardzo powszechny i chyba znany przez wszystkich sposób , czyli nałożenie błyszczyka na nasze usta . Błysk spowoduje uwypuklenie ust, przez co wydadzą się one pełniejsze . Dodatkowo błyszczyk zawsze wygląda dziewczęco i delikatnie, oraz pasuje na każdą okazję ...
Sposób nr.2 -KONTURÓWKA-który również należy do bardzo powszechnych. A mianowicie, chodzi o obrysowanie ust konturówką w ciemniejszym kolorze od naszych ust . I tutaj oczywiście możemy delikatnie wyjechać poza kontur naszych ust . Następnie, warto pamiętać, aby ten kontur troszeczkę rozetrzeć, co dodatkowo powiększy usta, oraz będzie wyglądało naturalniej.
Sposób nr.3 - ROZŚWIETLACZ -dobrze użyty daje bardzo fajny efekt .Ma trochę podobne funkcje do błyszczyka ,ponieważ również jego zadaniem jest odbicie światła.Tyle tylko, że nie nakładamy go na całość ust, a jedynie troszeczkę wklepujemy na łuk kupidyna .
Sposób nr.4 -BRONZER-to jest trik, o którym pewnie część z was jeszcze nie słyszała .Chodzi o to, aby nie nakładać go w żadnym wypadku na usta, a jedynie lekko pod dolna wargą (można jeszcze delikatnie nad górną , omijając łuk kupidyna ). Następnie starannie go rozblendować. W przypadku, jeśli nie posiadacie bronzera możecie oczywiście użyć jakiegoś brązu z palety cieni do oczu . Taka aplikacja bronzera ,stworzy cień ,przez co usta wydadzą się wydatniejsze ...
Oczywiście ,najlepszy efekt uzyskamy po zastosowaniu wszystkich tych trików jednocześnie , ale to zależy już od was ,jak dużą chcecie zmianę . :)
Komentarze
Prześlij komentarz
Dziękuję, za każdy zostawiony konstruktywny komentarz na temat mojego wpisu... :)