Hej :)
Dzisiaj chcę podzielić się swoimi opiniami na temat kilku korektorów pod oczy, znajdujących się w mojej kosmetyczce...Są to produkty z dwóch półek cenowych (niskiej i średniej ) ,nie posiadam jeszcze z tej wysokiej ;)
Uważam , że wybór dobrego korektora pod oczy jest bardzo ważny, ale zarazem bardzo trudny.
Te z nas , które borykają się z dużymi cieniami pod oczami wiedza jak to potrafi być uciążliwe i ciężkie do zakrycia ...Z drugiej strony, Chcemy aby ten nasz kryjący korektor nie ,,ciastkował się'' i nie rzucał się w oczy...Dlatego właśnie, przed zakupem warto dowiedzieć się czegoś o danym produkcie ...

A oto moje korektory :
1.Korektor ESSENCE(ten 2)- Stay all day concealer (nie pamiętam dokładnie ceny , ale nie dużo powyżej 10 zł)
Producent obiecuje że jest on :
Jak Jest Naprawdę ?:
OGÓLNIE:
Jak na swoją niską cenę jest ok, ale dla kogoś z problemami ze skórą i wymaganiami na pewno się nie nada. Zależy jak przygotujemy skórę przed makijażem ,ale potrafi dość mocno podkreślać zmarszczki, zbierać się w załamaniach i trochę wysuszać skórę ...
Ja go w tym momencie używam jako bazę pod cienie do powiek i nawet fajnie się sprawdza ...:)
2.Korektor KOBO (1) professional-Modeling Illuminator (kosztował ok .20zł )
Według producenta :
Pozwala na idealne wymodelowanie i podkreślenie wybranych partii twarzy. Rozświetla skórę sprawiając , że wygląda ona świeżo i promiennie , perfekcyjnie maskuje oznaki zmęczenia , cienie pod oczami oraz drobne zmarszczki i linie . Zapewnia szybka i łatwą aplikację ..
W RZECZYWISTOŚCI :
Nie polecam , ponieważ źle się z nim pracuje, już lepszy i tańszy jest ten z ESSENCE. Gama kolorów jest bardzo ciemna ,więc,, bladziochy'' nic dla siebie nie znajda , a poza tym różowe tony w korektorze pod oczy ,to moim zdaniem tragedia . U osób starszych bardzo podkreśli zmarszczki i wysuszy skórę ..
3.Korektor MAX FACTOR (ten 3) -CC colour corrector (ok 60 zł)
Tak więc, na opakowaniu producent nie zamieścił żadnych obietnic (może to i lepiej dla niego :))
Produkt wyprodukowany został w USA.
Według mnie :
OGÓLNIE:
Jest to dobry produkt , bo użyty w mniejszych ilościach nie będzie tak widoczny ,ale również nie będzie miał tak mocnego krycia ..Ma bardzo fajny kolor ,daje bardzo fajne rozświetlenie . Jednak uważam, że sprawdzi się o wile lepiej używany okazjonalnie, niż na co dzień,gdyż jest ciężki . Nie koniecznie jest wart swojej ceny...
A więc tak, jak widać na zdjęciu mamy malutką paletkę z trzema produktami ...2 korektory (pierwszy w różowym tonie, a drugi w żółtym tonie ) oraz puder utrwalający w beżowo-żółtym tonie.

WEDŁUG PRODUCENTA:
- Produkt jest przeznaczony do neutralizowania przebarwień i kamuflażu ciemnych okręgów.
-Kremowa formuła może być użyta do rozjaśnienia pod okiem i ukrywania niedoskonałości.
-Puder z SPF15 dobrze utrwalenia korektory.
CO JA ZAUWAŻYŁAM:
OGÓLNIE:
Według mnie , jest to najlepszy zestaw korektorów jaki miałam do tej pory .Wyglądają naturalnie ,starczają na dość długo .Cena nie jest za duża . I oba odcienie maja delikatne tony (różowe i żółte) ,więc wyglądają naprawdę ładnie na skórze.
Podsumowując :
Korektorem , którego na pewno nie polecam jest oczywiście ten z KOBO, gdyż ciężko zauważyć w nim jakieś plusy...Max factor oraz Essence są średniej jakości, ale może u kogoś się sprawdza, więc może warto spróbować ;) ) Ale na pewno, godnym polecenia jest korektor ze Sleeka ,bo oprócz sposobu aplikacji ma same zalety, a w dodatku cena tez kusi.. ;)
A może używałyście bądź używacie któregoś z tych produktów-jeśli tak bedzie mi miło jak podzielicie się swoimi opiniami w komentarzach ;)
Dzisiaj chcę podzielić się swoimi opiniami na temat kilku korektorów pod oczy, znajdujących się w mojej kosmetyczce...Są to produkty z dwóch półek cenowych (niskiej i średniej ) ,nie posiadam jeszcze z tej wysokiej ;)
Uważam , że wybór dobrego korektora pod oczy jest bardzo ważny, ale zarazem bardzo trudny.
Te z nas , które borykają się z dużymi cieniami pod oczami wiedza jak to potrafi być uciążliwe i ciężkie do zakrycia ...Z drugiej strony, Chcemy aby ten nasz kryjący korektor nie ,,ciastkował się'' i nie rzucał się w oczy...Dlatego właśnie, przed zakupem warto dowiedzieć się czegoś o danym produkcie ...

A oto moje korektory :
1.Korektor ESSENCE(ten 2)- Stay all day concealer (nie pamiętam dokładnie ceny , ale nie dużo powyżej 10 zł)
Producent obiecuje że jest on :
- Długotrwały,
- Pokrywający cienie i niedoskonałości pod oczami,
- Rozświetlający pigment ma nadać promienność cerze,
Jak Jest Naprawdę ?:
- Jest on w miare długotrwały,
- Pokrycie cieni i niedoskonałości jest średnie,
- Nie rozświetla skóry , ponieważ wysycha na matowo,
Jak na swoją niską cenę jest ok, ale dla kogoś z problemami ze skórą i wymaganiami na pewno się nie nada. Zależy jak przygotujemy skórę przed makijażem ,ale potrafi dość mocno podkreślać zmarszczki, zbierać się w załamaniach i trochę wysuszać skórę ...
Ja go w tym momencie używam jako bazę pod cienie do powiek i nawet fajnie się sprawdza ...:)
2.Korektor KOBO (1) professional-Modeling Illuminator (kosztował ok .20zł )
Według producenta :
Pozwala na idealne wymodelowanie i podkreślenie wybranych partii twarzy. Rozświetla skórę sprawiając , że wygląda ona świeżo i promiennie , perfekcyjnie maskuje oznaki zmęczenia , cienie pod oczami oraz drobne zmarszczki i linie . Zapewnia szybka i łatwą aplikację ..
W RZECZYWISTOŚCI :
- Jest to najjaśniejszy odcień a mimo wszystko jest bardzo ciemny i RÓŻOWY :(
- Ma tępą konsystencję (źle się rozsmarowuje , ponieważ jest gesty i szybko wysycha),
- Pozostawia na skórze fajne rozświetlenie,
- Krycie jak poprzedni korektor, również ma średnie,
Nie polecam , ponieważ źle się z nim pracuje, już lepszy i tańszy jest ten z ESSENCE. Gama kolorów jest bardzo ciemna ,więc,, bladziochy'' nic dla siebie nie znajda , a poza tym różowe tony w korektorze pod oczy ,to moim zdaniem tragedia . U osób starszych bardzo podkreśli zmarszczki i wysuszy skórę ..
3.Korektor MAX FACTOR (ten 3) -CC colour corrector (ok 60 zł)
Tak więc, na opakowaniu producent nie zamieścił żadnych obietnic (może to i lepiej dla niego :))
Produkt wyprodukowany został w USA.
Według mnie :
- Przez to ,że jest w sztyfcie , w formie kredki to jego konsystencja jest ciężka ,przez co jest widoczny na skórze,
- Potrafi się mocno zbierać w zmarszczkach i je podkreślać.
- Krycie ma bardzo fajne i rozświetla przy tym skórę.
OGÓLNIE:
Jest to dobry produkt , bo użyty w mniejszych ilościach nie będzie tak widoczny ,ale również nie będzie miał tak mocnego krycia ..Ma bardzo fajny kolor ,daje bardzo fajne rozświetlenie . Jednak uważam, że sprawdzi się o wile lepiej używany okazjonalnie, niż na co dzień,gdyż jest ciężki . Nie koniecznie jest wart swojej ceny...
4.Korektor SLEEK (cena ok.40zł )
A więc tak, jak widać na zdjęciu mamy malutką paletkę z trzema produktami ...2 korektory (pierwszy w różowym tonie, a drugi w żółtym tonie ) oraz puder utrwalający w beżowo-żółtym tonie.

WEDŁUG PRODUCENTA:
- Produkt jest przeznaczony do neutralizowania przebarwień i kamuflażu ciemnych okręgów.
-Kremowa formuła może być użyta do rozjaśnienia pod okiem i ukrywania niedoskonałości.
-Puder z SPF15 dobrze utrwalenia korektory.
CO JA ZAUWAŻYŁAM:
- Produkty mają bardzo fajna konsystencję ,
- Bardzo ładnie tuszują niedoskonałości oraz cienie,
- Puder fajnie utrwala korektory ,
- Są dość długotrwałe.
- Trochę mało higieniczny sposób użycia,
Według mnie , jest to najlepszy zestaw korektorów jaki miałam do tej pory .Wyglądają naturalnie ,starczają na dość długo .Cena nie jest za duża . I oba odcienie maja delikatne tony (różowe i żółte) ,więc wyglądają naprawdę ładnie na skórze.
Podsumowując :
Korektorem , którego na pewno nie polecam jest oczywiście ten z KOBO, gdyż ciężko zauważyć w nim jakieś plusy...Max factor oraz Essence są średniej jakości, ale może u kogoś się sprawdza, więc może warto spróbować ;) ) Ale na pewno, godnym polecenia jest korektor ze Sleeka ,bo oprócz sposobu aplikacji ma same zalety, a w dodatku cena tez kusi.. ;)
A może używałyście bądź używacie któregoś z tych produktów-jeśli tak bedzie mi miło jak podzielicie się swoimi opiniami w komentarzach ;)
Z korektorów używałam tylko 2: Eveline i Catrice. ;]
OdpowiedzUsuń