Przejdź do głównej zawartości

FIXING SPRAY - GOLDEN ROSE

Cześć ;)

   Jakiś czas temu, zamówiłam mgiełkę z firmy Golden Rose i jest to mój pierwszy tego typu kosmetyk . A, że lubię próbować nowych rzeczy to nie mogłam doczekać się, jaki efekt będzie po zastosowaniu jej na skończony makijaż :)


Wiadomo , że różne firmy tworzą różnej jakości produkty, oraz warto też pamiętać , że na każdej skórze produkt zachowuje się inaczej ...Dlatego, właśnie ja będę się odnosić tylko do fixera z GR.

WŁAŚCIWOŚCI:

  1. Nie jest to drogi produkt (ok 20 zł) /120 ml ,więc starcza na dość długo .
  2. Wyczuwam delikatnie bardzo słaby zapach, ale jest on słabo wyczuwalny.
PRODUCENT OBIECUJE :

  • Utrwalenie makijażu ,dzięki lekkiej i nielepiącej się konsystencji przez cały dzień.
  • Szybko wysycha ,nadając niewidzialne wykończenie i utrwala makijaż nie wysuszając skóry.
WEDŁUG MNIE :

  • Makijaż jest w jakiś sposób utrwalony (ale raczej nie na cały dzień ).
  • Szybko wysycha i nie wysusza skóry , jednakże trzeba uważać z nim trochę , ponieważ spryskując czasem te kropelki płynu są tak duże ,że cała twarz jest mokra (a nie jest to zbyt przyjemne).
  • Jeżeli macie przetłuszczającą się skórę, to nie pryskajcie za dużo, gdyż skóra  trochę się po nim świeci.
PODSUMOWUJĄC :
    Spray jest w miarę dobry, aczkolwiek dla wymagających raczej się nie sprawdzi . Dla osób, które mają duży problem z utrwalaniem makijażu na cały dzień - to nie polecam ,bo wielkiej różnicy po nim nie ma ,ale jak pisałam wyżej na każdej skórze prawdopodobnie będzie zachowywał się inaczej ,dlatego za tę cenę może warto spróbować . A jeżeli, okaże się do niczego, to nie będzie wielkiej straty w budżecie :)
     A może miałyście, bądź macie ten spray, w takim razie serdecznie zapraszam do podzielenia się waszymi opiniami w komentarzach ...może zauważyłyście coś, czego ja nie zauważyłam w tym produkcie ... ;)

Komentarze

  1. Nawet nie wiedziałam, że GR na taką mgiełkę w ofercie ^^.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie używam fixerów do makijażu, a w sumie używam, ale zwykłych mgiełek do twarzy jako fixerów :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Hehe ponoć różana mgiełka z Evree jest bardzo dobra...Sama jej nie używałam ,bo na razie tylko miałam tę z GR..ale opinie są bardzo pozytywne :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję, za każdy zostawiony konstruktywny komentarz na temat mojego wpisu... :)

Popularne posty z tego bloga

Paleta Zoeva ,,blanc fusion''

Cześć :)           Po prawie dwu-miesięcznym użytku...myślę, że mogę coś powiedzieć, na temat palety Zoeva ,,Blanc fusion''.  

Moje korektory pod oczy ;)

Hej :)     Dzisiaj chcę podzielić się swoimi opiniami na temat kilku korektorów pod oczy, znajdujących się w mojej kosmetyczce...Są to produkty z dwóch półek cenowych (niskiej i średniej ) ,nie posiadam jeszcze z tej wysokiej ;)