Cześć ;)
Jakiś czas temu, zamówiłam mgiełkę z firmy Golden Rose i jest to mój pierwszy tego typu kosmetyk . A, że lubię próbować nowych rzeczy to nie mogłam doczekać się, jaki efekt będzie po zastosowaniu jej na skończony makijaż :)
Wiadomo , że różne firmy tworzą różnej jakości produkty, oraz warto też pamiętać , że na każdej skórze produkt zachowuje się inaczej ...Dlatego, właśnie ja będę się odnosić tylko do fixera z GR.
WŁAŚCIWOŚCI:
Spray jest w miarę dobry, aczkolwiek dla wymagających raczej się nie sprawdzi . Dla osób, które mają duży problem z utrwalaniem makijażu na cały dzień - to nie polecam ,bo wielkiej różnicy po nim nie ma ,ale jak pisałam wyżej na każdej skórze prawdopodobnie będzie zachowywał się inaczej ,dlatego za tę cenę może warto spróbować . A jeżeli, okaże się do niczego, to nie będzie wielkiej straty w budżecie :)
A może miałyście, bądź macie ten spray, w takim razie serdecznie zapraszam do podzielenia się waszymi opiniami w komentarzach ...może zauważyłyście coś, czego ja nie zauważyłam w tym produkcie ... ;)
Jakiś czas temu, zamówiłam mgiełkę z firmy Golden Rose i jest to mój pierwszy tego typu kosmetyk . A, że lubię próbować nowych rzeczy to nie mogłam doczekać się, jaki efekt będzie po zastosowaniu jej na skończony makijaż :)
Wiadomo , że różne firmy tworzą różnej jakości produkty, oraz warto też pamiętać , że na każdej skórze produkt zachowuje się inaczej ...Dlatego, właśnie ja będę się odnosić tylko do fixera z GR.
WŁAŚCIWOŚCI:
- Nie jest to drogi produkt (ok 20 zł) /120 ml ,więc starcza na dość długo .
- Wyczuwam delikatnie bardzo słaby zapach, ale jest on słabo wyczuwalny.
- Utrwalenie makijażu ,dzięki lekkiej i nielepiącej się konsystencji przez cały dzień.
- Szybko wysycha ,nadając niewidzialne wykończenie i utrwala makijaż nie wysuszając skóry.
- Makijaż jest w jakiś sposób utrwalony (ale raczej nie na cały dzień ).
- Szybko wysycha i nie wysusza skóry , jednakże trzeba uważać z nim trochę , ponieważ spryskując czasem te kropelki płynu są tak duże ,że cała twarz jest mokra (a nie jest to zbyt przyjemne).
- Jeżeli macie przetłuszczającą się skórę, to nie pryskajcie za dużo, gdyż skóra trochę się po nim świeci.
Spray jest w miarę dobry, aczkolwiek dla wymagających raczej się nie sprawdzi . Dla osób, które mają duży problem z utrwalaniem makijażu na cały dzień - to nie polecam ,bo wielkiej różnicy po nim nie ma ,ale jak pisałam wyżej na każdej skórze prawdopodobnie będzie zachowywał się inaczej ,dlatego za tę cenę może warto spróbować . A jeżeli, okaże się do niczego, to nie będzie wielkiej straty w budżecie :)
A może miałyście, bądź macie ten spray, w takim razie serdecznie zapraszam do podzielenia się waszymi opiniami w komentarzach ...może zauważyłyście coś, czego ja nie zauważyłam w tym produkcie ... ;)
Nawet nie wiedziałam, że GR na taką mgiełkę w ofercie ^^.
OdpowiedzUsuńNie używam fixerów do makijażu, a w sumie używam, ale zwykłych mgiełek do twarzy jako fixerów :D
OdpowiedzUsuńHehe ponoć różana mgiełka z Evree jest bardzo dobra...Sama jej nie używałam ,bo na razie tylko miałam tę z GR..ale opinie są bardzo pozytywne :)
OdpowiedzUsuń